Řezání kožešnickým nožem

Lenka Kapustková
06.02.2024 00:50
Řezání kožešnickým nožem
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Řezání kožešnickým nožem” se dozvíte, jak správně řezat kožešinu pomocí kožešnického nože nebo žiletky. Lektorka Lenka Kapustková vám ve svém kurzu “Ozdoby z kožešin” ukáže techniky řezání kožešiny a předvede, jak správně používat nástroje.

Kurz “Ozdoby z kožešin” od Lenky Kapustkové vám umožní vytvořit krásné ozdoby z kožešin, které můžete znovu oživit a využít. V kurzu se naučíte vyrábět různé předměty, jako jsou kožešinová čepice, límec, vesta, štulec nebo obal na mobil či tablet. Lenka vás provede výrobou bambulí různých velikostí, kožešinových srdíček, broží a také vám ukáže, jak můžete kožešinou ozdobit prstýnek.

Lenka Kapustková se věnuje řemeslu zpracování kožešin již mnoho let a ráda s vámi sdílí své zkušenosti a triky, které se vám při výrobě budou hodit. K výrobě kožešinových ozdob budete potřebovat běžně dostupné pomůcky, které najdete doma nebo si je můžete snadno pořídit v galanteriích.

Kurz “Ozdoby z kožešin” od Lenky Kapustkové je vhodný pro všechny, kteří mají rádi kožešinové výrobky. Všechny ozdoby jsou v kurzu ušité ručně, přestože je možné použít i kožešnický šicí stroj. Ve bonusovém videu vás lektorka seznámí s prací s kožešnickým strojem.

Připojte se k lekci “Řezání kožešnickým nožem” v kurzu “Ozdoby z kožešin” od Lenky Kapustkové a naučte se vytvářet krásné a originální kožešinové ozdoby svépomocí.

Vstoupit do kurzu

Reklama