Retail Investor

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:26
Retail Investor
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Retail Investor” je součástí kurzu “Investiční angličtina” pod vedením lektora Jaroslava Konvičky. V této lekci se dozvíte, co znamená výraz “Retail Investor” a jak ho správně používat.

Kurz “Investiční angličtina” je anglicko-český videoslovník, který vám pomůže se zorientovat v anglických pojmech z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Pokud se chystáte investovat své peníze, je důležité se seznámit s anglickými termíny, které se v této oblasti často používají.

V rámci kurzu se naučíte, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak je správně používat. Mimo to se dozvíte také, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si vyzkoušet obchodování na zkoušku.

Lekce “Retail Investor” je koncipována ve dvou částech. Nejprve lektor Jaroslav Konvička vysvětlí význam konkrétních termínů a poté ukáže jejich použití na anglických větách, které pečlivě vybral a přizpůsobil, aby byl jejich význam lépe pochopitelný.

Kurz zahrnuje také další lekce, ve kterých se dozvíte například, co je to stock split, buyback nebo jak funguje kryptoměnová peněženka. V poslední lekci vám lektor názorně ukáže nákup akcií ve virtuálním portfoliu, které si můžete také vyzkoušet.

Přijďte se naučit nejen anglickou slovní zásobu z oblasti investic, ale i správné používání těchto termínů v praxi.

Vstoupit do kurzu

Reklama