Restaurace slovíčka

Jaroslav Konvička
06.02.2024 01:30
Restaurace slovíčka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Restaurace slovíčka” se naučíte potřebná slovíčka, která vám pomohou při návštěvě restaurace. Budete se učit různá jídla a nápoje, stejně jako fráze a otázky, které v restauraci použijete. Lektor Jaroslav Konvička vás bude přímo vést přes praktické příklady a cvičení, abyste se mohli naučené slovíčka ihned využívat v praxi.

Tato lekce je součástí kurzu “Cestovní angličtina” s Jaroslavem Konvičkou. Tento kurz je určený pro začátečníky a středně pokročilé, kteří se chtějí naučit základy anglického jazyka pro cestování. Kurz zahrnuje různé situace, se kterými se můžete setkat při cestování, a nabízí konkrétní znalosti vhodné pro dané prostředí.

Ve “Cestovní angličtině” se naučíte například jak se zeptat na cestu, jak si objednat taxi, jak se domluvit na letišti a mnoho dalších užitečných dovedností. Lekce také zahrnuje informace pro nouzové situace, jako je nemoc, krádež nebo zranění, abyste se v případě potřeby dokázali domluvit s lékařem nebo policií. Kromě toho je v kurzu také lekce o číslech a určování času, která je vhodná pro začátečníky.

S “Cestovní angličtinou” se budete cítit pohodlně na svých cestách a neztratíte se ani ve složitých situacích. Kurz vám poskytne praktické znalosti a dovednosti, které budete moci okamžitě použít ve skutečném životě.

Vstoupit do kurzu

Reklama