Razítkování a akvarel

Monika Brýdová
06.02.2024 05:50

Vstoupit do kurzu

V lekci Razítkování a akvarel se podíváme na to, jak lze využít techniku akvarelového malování na textil. Tato lekce je součástí kurzů Textilní techniky, které vede lektorka Monika Brýdová.

Kurz Textilní techniky je zaměřen na originální práci s textiliemi a umožňuje vám vyjádřit svoji kreativitu. Na kurzu se naučíte různé techniky a triky, které lze aplikovat na tričkoviny, jako je například razítkování, kombinace s bleaching technikou, domalovávání obrázků pomocí teček, mačkanou techniku a stříkání textilu, použití akvarelové techniky s razítky, přeměnu trika na omalovánku a malování voskovkami či linoryt jako metodu tisku na textil. Kurz také zahrnuje práci s reaktivními barvami, ale tato technika je vyučována pouze na letních kurzech, protože se musí provádět venku.

V rámci kurzu se naučíte správné použití různých barv na textil, práci se šablonami a vytváření vlastních šablon. Lektorka vám také poskytne radu a pomoc při tvorbě vašich vlastních originálních kousků oblečení. Těšíme se na vaši účast na kurzu Textilní techniky a na zveřejnění vašich výsledků ve komentářích.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu