Rally
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Rally” se dozvíte, co znamená výraz “Rally” a jak ho správně používat. Lekce je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Tento kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit s anglickými výrazy z oblasti akciových trhů, makroekonomiky a kryptoměn.

V kurzu “Investiční angličtina” se naučíte používat anglické pojmy z oblasti investic a dozvíte se, jak správně používat tyto pojmy. Kurz také obsahuje informace o tom, jak funguje kryptoměnová peněženka a jak si vyzkoušet obchodování nanečisto.

Lekce “Rally” je rozdělena na dvě části. V první části vám Jaroslav Konvička vysvětlí, co přesně znamená výraz “Rally”. Ve druhé části lekce vám ukáže konkrétní příklady použití tohoto výrazu v anglických větách, abyste si lépe osvojili jeho správné užití a porozuměli jeho významu.

Tato lekce je součástí videokurzu, ve kterém se dozvíte například také, co je to stock split, buyback nebo jak funguje kryptoměnová peněženka. V poslední lekci kurzu vám lektor názorně ukáže nákup akcií ve virtuálním portfoliu, které si můžete také vyzkoušet.

Celý popis kurzu s dalšími informacemi naleznete na stránkách kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama