Psychologie barev

Jana Hauserová
06.02.2024 01:16

Vstoupit do kurzu

Lekce „Psychologie barev“ je součástí kurzu „Jak se oblékat stylově a vkusně“ s Janou Hauserovou. V této lekci se dozvíte, jaké emoce a vibrace různé barvy v lidech vzbuzují. Je zajímavé, jak může jedna barva působit uklidňujícím, jiná povzbuzujícím nebo dokonce iritujícím dojmem. Lektor vám vysvětlí psychologii jednotlivých barev a jak je lze vhodně využít při výběru oblečení. Tato lekce vám pomůže lépe porozumět vlivu barev na vaši náladu a samozřejmě také zlepšit váš styl a vkus při oblékání.

Tento kurz vás provede základy dámského i pánského šatníku. Naučíte se, jakými kousky oblečení byste neměli nikdy chybět ve svém šatníku a na co byste se naopak měli vyhýbat. Díky tomuto kurzu získáte přehled v oblasti módy a naučíte se, jak korigovat svou postavu oblečením tak, abyste vypadali skvěle. Během kurzu budou řešeny například otázky, jak vybrat nadčasové kousky pro muže i ženy, jak by měl vypadat pánský oblek, jakou volit podprsenku či jakou obuv nosit k různému oblečení.

Lektor také poskytne tipy na dress code pro různé příležitosti a ukáže nejčastější chyby, které se v oblasti módy dělají. Naučíte se kombinovat různé styly, doplňky, barvy a obuv a také jak dosáhnout formálního nebo neformálního vzhledu. Kurz vás zasvětí do základních módních pravidel, která vám pomohou být styloví a dobře vypadat, aniž byste museli utrácet velké sumy peněz za nové oblečení.

Lekce „Psychologie barev“ vám tedy přinese nejen zajímavé informace o vlivu barev na naši náladu, ale také vám pomůže zdokonalit váš styl a vkus při oblékání.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu