PRVNÍ STROM – předkreslení

Lucia Čapková
06.02.2024 00:01
PRVNÍ STROM – předkreslení
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “PRVNÍ STROM – předkreslení” se budete společně s lektorkou Lucií Čapkovou učit, jak předkreslit váš první strom. Tato lekce je součástí kurzu “Tečkovaný strom života”, který vás provede technikou tvorby tečkovaných obrazů od začátku až do konce.

Kurz “Tečkovaný strom života” je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje celkem 5 projektů, ve kterých si společně s lektorkou vytečkujete pět obrazů od začátku do konce. Během toho se naučíte nejen principy tvorby tečkovaných stromů, ale také obecné principy tvorby tečkovaných obrazů. Tím získáte schopnost namalovat si libovolný tečkovaný obraz podle svých představ. Každý z projektů obsahuje také tečkovanou mandalu.

Kurz je rozdělen na 5 projektů s různou velikostí plátna – od nejmenšího o rozměru 30 x 20 cm až po největší o rozměru 70 x 70 cm. V této konkrétní lekci se naučíte předkreslit strom na plátno a poté společně s lektorkou budete v reálném čase malovat, překreslovat a podbarvovat. Lekce je navržena tak, aby vám poskytla dostatek času na dokončení každého projektu, takže se nemusíte bát, že byste nestíhali.

V kurzu se dozvíte například jak si připravit štětce pro tečkování, jak jednoduše najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jaké barvy použít a jak si je správně připravit, jak si doma připravit černé plátno a hlavně jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně. Technika malování tečkováním je velmi populární, protože ji zvládne i úplný začátečník a vyžaduje minimální investici do pomůcek.

Kurz “Tečkovaný strom života” vám poskytne novou kreativní výzvu a naučí vás novou techniku malování. Vytvoříte si krásné obrazy, které budou ozdobou vašeho domova, a zároveň se při relaxačním tvoření uvolníte a zlepšíte svou koncentraci. Videolekce kurzu vás provedou krok za krokem celým procesem tvorby, takže se můžete učit ve svém vlastním tempu a pohodlí domova.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost naučit se novou techniku malování a vytvořit si vlastnoručně krásné obrazy. Připojte se k Lucii Čapkové a zamilujte si relaxační tvoření s kurzem “Tečkovaný strom života”.

Vstoupit do kurzu

Reklama