PRVNÍ STROM – pokračování v tečkování

Lucia Čapková
06.02.2024 00:02

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci „PRVNÍ STROM – pokračování v tečkování“ budete pokračovat v technice tečkování a dokončíte středovou mandalu. Lekce je součástí kurzu „Tečkovaný strom života“, který vám představí Lucia Čapková. Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Během kurzu se naučíte principy tvorby tečkovaných stromů a obecné principy tvorby tečkovaných obrazů. Kurz obsahuje 5 projektů, ve kterých si vytvoříte 5 obrazů od začátku do konce. V každém projektu také namalujete tečkovanou mandalu.

V lekci se dozvíte, jak připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jaké barvy použít a jak si je správně připravit, jak si doma připravit černé plátno a jak správně tečkovat, aby výsledek vypadal úžasně.

Technika tečkování je vhodná i pro úplné začátečníky a nepotřebujete k ní vysoké investice. Výsledné obrazy jsou efektní a mohou sloužit jako originální dárky.

Lekce obsahuje videolekce, ve kterých vám Lucia Čapková ukáže krok za krokem, jak vytvořit každý projekt. Můžete se tak učit ve svém tempu a pohodlí domova.

Pokud hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, určitě vyzkoušejte video lekci „PRVNÍ STROM – pokračování v tečkování“ v rámci kurzu „Tečkovaný strom života“ s Lucií Čapkovou.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu