Reklama

První kroky v kresbě

Hana Danková
05.02.2024 23:57
První kroky v kresbě
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “První kroky v kresbě” se budeme věnovat základním technikám urban sketchingu. Urban sketching je moderní výtvarná technika, která spojuje kresbu a malbu, a je zaměřena především na kresbu městských zákoutí. Cílem této lekce je naučit vás kreslit předměty, které máte po ruce, a nejblíž k vám je vaše vlastní ruka.

Budeme se zabývat různými technikami a nástroji, které vám pomohou při urban sketchingu. Naučíte se, jak se dívat a jak vnímat svět kolem sebe, abyste dokázali zachytit jedinečnou atmosféru daného okamžiku. Získáte dovednosti potřebné pro práci s perspektivou a naučíte se kreslit různé předměty z různých úhlů pohledu.

Lekce “První kroky v kresbě” je součástí kurzu “Kreslení technikou urban sketching” s lektorkou Hanou Dankovou. Tento kurz vám umožní objevit fascinující svět urban sketchingu a naučit se, jak vytvářet autentické a působivé kresby městského prostředí. V kurzu se dozvíte všechny potřebné základy pro práci s urban sketchingem a získáte odpovědi na všechny důležité otázky spojené s touto technikou.

Chcete-li se ponořit do světa urban sketchingu a objevit jeho kouzlo, připojte se k nám a naučte se kreslit od profesionála. Lekce “První kroky v kresbě” je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé kreslíře, kteří chtějí zdokonalit své umělecké schopnosti a objevit nové způsoby vyjádření. Připojte se k nám a najděte radost v tvorbě unikátních kreseb ve stylu urban sketchingu.

Vstoupit do kurzu

Reklama