Prsten s křídlem

Jana Veselá
06.02.2024 09:13
Prsten s křídlem
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se budeme učit, jak si vytvořit originální prstýnek s křídlem. Lekce je součástí kurzu “Výroba stříbrných šperků” vedeného lektorkou Janou Veselou. Kurz se zaměřuje na využití materiálu Art Clay Silver, který je speciální tvárnou modelovací hmotou, jež se po vypálení promění ve stříbrný kov.

V rámci kurzu se dozvíte nejen jak pracovat s Art Clay Silver, ale také se seznámíte s technikami zpracování modelovací hmoty a naučíte se vytvářet předměty jako prsteny, talismany, duté tvary a další. Kurz zahrnuje také práci s štětcem a pistolí, smaltování a usazování kamenů.

Výroba stříbrných šperků je dostupná pro každého, protože pro tuto techniku nepotřebujete žádné speciální nářadí nebo dílnu. Art Clay Silver umožňuje vytvořit skutečně všechny druhy šperků. Materiál je tvárný a modelovatelný jako klasická hlína, a po vypálení se promění ve skutečné ryzí stříbro.

Kurz “Výroba stříbrných šperků” nabízí široké možnosti pro tvorbu vlastních unikátních šperků. Lektorka Jana Veselá vás provede celým procesem vytváření šperků pomocí videonávodů a ukázek. Tento kurz je ideálním impulzem pro všechny, kteří chtějí vytvořit své vlastní krásné šperky nebo originální dárky pro své blízké.

Vstoupit do kurzu

Reklama