Proof of Stake

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:35

Vstoupit do kurzu

Ve videu lekce „Proof of Stake“ se budeme zabývat výrazem „Proof of Stake“ a tím, jak ho správně používat. Jaroslav Konvička, autor kurzu „Investiční angličtina“, nám vysvětlí význam tohoto termínu a ukáže nám, jak ho aplikovat v praxi.

Tato lekce je součástí kurzu „Investiční angličtina“, který je zaměřen na anglicko-český slovník v oblasti akciových trhů, makroekonomiky a světa kryptoměn. Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí naučit používat anglické pojmy v souvislosti s investicemi a financemi.

V rámci kurzu se budeme učit nejen význam jednotlivých anglických termínů, ale také jejich správné použití v kontextu investic. Jaroslav Konvička nám také představí fungování kryptoměnové peněženky a ukáže nám, jak si vyzkoušet obchodování s virtuálními investicemi.

Kurz „Investiční angličtina“ má dvě části. V první části lekce nám Jaroslav Konvička vysvětlí význam jednotlivých termínů, zatímco ve druhé části nám ukáže jejich použití pomocí anglických vět, které pro nás pečlivě vybral. Díky tomu budeme mít lepší představu o tom, jak tyto termíny v praxi využít a lépe je porozumíme.

V rámci kurzu se můžeme dozvědět například, co je to stock split nebo buyback a jak funguje kryptoměnová peněženka. Na závěr kurzu nám lektor ukáže, jak nakupovat akcie ve virtuálním portfoliu, které si také můžeme vyzkoušet.

V rámci online video lekce „Proof of Stake“ se dozvíme všechny potřebné informace o výrazu „Proof of Stake“ a naučíme se ho správně používat v kontextu investic.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu