Vstoupit do kurzu

V dnešní lekci se budeme zabývat výrobou profesionálních řetízků, které jsou tak dokonalé, že bez problému zapadnou mezi klasické šperky nabízené v obchodech. V rámci kurzu Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování) se naučíte jedinečné techniky výroby šperků z drátků a korálků. Vytvoříte si tak originální a jedinečné šperky, které nebudou nikdo jiný vlastnit.

V rámci této lekce se rozhodneme zaměřit na výrobu řetízků, které poskytují jednoduchou a elegantní alternativu k běžným řetízkům z obchodů. Jaroslava Kavalírová, známá lektorka tohoto kurzu, Vás provede celým procesem tvorby. K jejímu výkladu se snadno připojíte a s přesností a precizností vám ukáže všechny potřebné kroky.

Náplň lekce zahrnuje výrobu japonských kytiček, perské vazby a výrobu keltských růží. Naučit se také budete, jak tvořit vazbu Helm Chain a European 4in1. Kromě toho se naučíte vytvářet geometrické tvary z drátků podle evropské a japonské vazby.

Kurz Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování) Vám poskytne příležitost nejen k úžasnému zpřítomnění a užití vlastní kreativity, ale také k vytvoření šperků, které budou bezpochyby vyjadřovat Vaši osobnost a jedinečnost. Ať už rozhodnete o sobě samých, nebo je darujte svým blízkým, tato lekce a tento kurz Vás nezklamou.

V kurzu se dozvíte:
– Jak vyrobit profesionální řetízky
– Jak vyrobit japonské kytičky
– Jak se dělá perská vazba
– Jak se dělá keltská růže
– Jak se dělá vazba Helm Chain
– Jak se dělá vazba European 4in1
– Jak tvořit geometrické tvary podle evropské a japonské vazby

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu