Profesionální obchodní schůzka

Pavel Fara, Peter Urbanec
06.02.2024 09:50

Vstoupit do kurzu

Tato lekce se zaměřuje na zlepšení schopností při jednání na obchodních schůzkách. Lektor Pavel Fara a Peter Urbanec vám představí osvědčené techniky a strategie, které vám pomohou vést efektivní schůzky a dosáhnout úspěchu ve vašem obchodním jednání.

Během této lekce se dozvíte, jak připravit sebe a svého partnera na schůzku, jak správně prezentovat svou nabídku a jak efektivně reagovat na případné námitky. Lektoři vám také poradí, jak využít digitálních nástrojů a technologií, aby vaše obchodní jednání byla ještě úspěšnější.

Tato lekce je součástí kurzu „Radost z prodeje“, který je určen pro obchodníky a podnikatele. Kurz vám pomůže překonat obchodní výzvy a zvýšit vaše prodejní dovednosti. Po absolvování kurzu budete schopni úspěšně vést každou obchodní schůzku a dosáhnout svých prodejních cílů.

Tento online kurz je nejúspěšnějším kurzem pro obchodníky a podnikatele v celé historii ČR a SR. Více než 30 000 obchodníků již využilo jeho techniky a strategie a dosáhlo vynikajících výsledků ve svém obchodním úspěchu.

Přidejte se k nim a objevte tajemství profesionálního jednání na obchodních schůzkách s tímto online kurzem. Získejte dovednosti, které vás posunou na vyšší úroveň a propojte výhody živého a digitálního světa ve prospěch vašeho byznysu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu