Příprava skici

Samuel KingDavis
06.02.2024 00:09

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Příprava skici“ se naučíte nejdůležitější krok při modelování – vytvoření skici. Skica je základem pro tvorbu jakéhokoliv objektu a umožňuje vám přenést myšlenky a nápady na papír. Ve videu vám Samuel KingDavis ukáže, jak správně připravit skici a jak je využít při modelování.

Pro snadnější práci Samuel připravil soubor obrázků, které si můžete stáhnout a použít pro své skici. Díky těmto obrázkům budete mít jasnou představu o tvaru a proporcích objektu, který chcete vytvořit.

Tato lekce je součástí kurzu „Modelování karikatur“, který vede Samuel KingDavis. V tomto kurzu se naučíte modelovat karikatury postav ze skutečného života i své fantazie. Samuel vás provede celým procesem – od přípravy skici a vytváření základních tvarů, přes práci s modelínou a tvarování detailů, až po dokončení jedinečné postavy.

Kurz „Modelování karikatur“ je skvělou příležitostí k rozvoji vašich uměleckých dovedností. Nemusíte se obávat, že byste nebyli dostatečně připraveni, protože Samuel vám pomůže postupně naučit všechny potřebné techniky a postupy. A pokud se nechcete spoléhat jen na svou představivost, můžete si předtím shlédnout neplacenou část kurzu „Kreslení karikatur“, kterou Samuel nabízí. Lektor kurzu se v něm společně s Petrou Cibulkovou postará o to, aby vám samotnému/i rozuměl/a i anglicky hovořící lektor. Takže i kdybyste nebyli zcela plynulí v angličtině, nebudete mít žádný problém porozumět a vstřebat veškeré informace, které vám Samuel nabídne.

Samuel KingDavis je americký karikaturista a profesionální umělec, který se specializuje na modelování karikatur. Našel si své místo v Praze a podílí se na propagaci české tradice loutkářství. Kromě modelování se také věnuje kreslení a hojně vystupuje na různých akcích a workshopech v České republice i v zahraničí.

Připojte se k Samuelovi v jeho kurzu „Modelování karikatur“ a objevte nové kreativní možnosti, které vám tento umělecký obor nabízí. Buďte kreativní, naučte se modelovat karikatury a tvořte jedinečné objekty plné osobnosti a expresivity!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu