Příprava hráze k porodu

Majka Staňková
05.02.2024 23:48
Příprava hráze k porodu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci “Příprava hráze k porodu” se dozvíte různé způsoby, jak připravit hráz na porod v těhotenství. Lekorka vám ukáže cvičení zaměřená na zlepšení flexibility a síly hráze. Na lekci se také dozvíte, jak můžete využít různé pomůcky a jak je důležitá masáž hráze.

Tato lekce je součástí kurzu “Porod bez obav”, který vám pomůže připravit se na porod i mateřství. Lektorkou kurzu je Majka Staňková, která se specializuje na těhotné ženy a připravuje je na porod a mateřství.

V rámci kurzu se dozvíte různé informace a tipy, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a jak vybrat vhodnou porodnici a pediatra. Kurz dále zahrnuje cvičení pro těhotné a těhotenskou jógu. Také se zaměřuje na zapojení tatínka do role otce.

Předporodní kurz vás připraví na porod i na šestinedělí a péči o dítě. Kurz vám poskytne potřebné informace a rady, které vám pomohou prožít porod a mateřství bez obav a s radostí.

V kurzu “Porod bez obav” se dozvíte například jak vybrat porodní plán, jak zvládnout porodní bolesti, jak se připravit na porod a jak podpořit tatínka v roli otce.

Těhotné ženy často prožívají obavy a strach z porodu. Proto je důležité se na porod připravit a získat potřebné informace a dovednosti. Předporodní kurz vám poskytne veškeré potřebné znalosti a podpoří vás v přípravě na porod a mateřství.

Vstoupit do kurzu

Reklama