Příprava dat pro import do OpenRefine

Michal Binka
06.02.2024 10:13

Vstoupit do kurzu

V této video lekci se naučíte, jak připravit svá data pro import do nástroje OpenRefine. Před importem je důležité dataset upravit tak, aby odpovídal požadavkům nástroje a abychom mohli efektivně využít skripty pro automatické pročištění dat. Lektor Michal Binka vám ukáže, jak na to krok za krokem.

Tato lekce je součástí kurzu SEO: Analýza klíčových slov, který je veden také Michalem Binkou. V tomto kurzu se naučíte provádět kvalitní SEO analýzu, která je základem pro správnou optimalizaci webu. Budete se učit shromažďovat relevantní a vyhledávaná klíčová slova a fráze, ovšem také jak očistit data v OpenRefine, jak kategorizovat fráze do tématických bloků, jak vizualizovat data pomocí kontingenčních tabulek a jak tuto analýzu využít ve své praktické práci.

Provozování SEO bez analýzy klíčových slov je nemožné, pokud chcete mít optimalizaci webu komplexní, systematickou a strategickou. Kurz Michala Binky vám poskytne všechny potřebné informace a techniky pro správnou analýzu klíčových slov. Po zakoupení kurzu získáte také nárok na třicetiminutovou konzultaci s lektorem zdarma, který vám rád pomůže s vašimi dotazy.

Více informací o kurzu najdete v jeho popisu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu