Příprava černého plátna

Lucia Čapková
06.02.2024 00:01

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Příprava černého plátna“ je nedílnou součástí kurzu „Tečkovaný strom života“ vedeným lektorkou Lucií Čapkovou. Tato lekce se zaměřuje na přípravu černého podkladu, který zvýrazňuje krásu obrazů. Během této lekce se naučíte jednoduché postupy, jak si připravit černé plátno a jaké pomůcky k tomu potřebujete. Lektorka vás provede celým procesem přípravy a ukáže vám tipy a triky pro dosažení skvělých výsledků.

Kurz „Tečkovaný strom života“ je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Obsahuje 5 projektů, ve kterých si společně s Lucií Čapkovou vytvoříte tečkované obrazy, které zároveň obsahují mandalu. V každém projektu se naučíte nové techniky a principy tvorby tečkovaných stromů. Kurz je rozdělen na 5 projektů různých velikostí plátna, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a dovednostem.

Během kurzu se dozvíte, jak si připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna, jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete, jak si připravit barvy a samozřejmě i jak připravit černé plátno. Lekce vám ukáže správné techniky tečkování, které zajistí, že vaše obrazy budou vypadat skvěle.

Technika malování tečkováním je velmi populární a vhodná i pro začátečníky. Její výhodou je, že nepotřebujete drahé pomůcky a můžete si vytvořit úžasné obrazy, které budou ozdobou vašeho domova. Lekce kurzu jsou prezentovány formou videolekcí, takže si můžete učit ve svém vlastním tempu a v pohodlí vašeho domova.

Pokud hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, kurz „Tečkovaný strom života“ s Lucií Čapkovou je pro vás ideální volbou. Naučíte se relaxační a pohodové tvoření a vytvoříte si krásné obrazy, které vám i vašim blízkým udělají radost.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu