Přepis videa na YouTube do textu

Pavel Fara
05.02.2024 23:39

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Přepis videa na YouTube do textu“ se naučíte využívat plugin pro ChatGPT, který umožňuje převést obsah videa na YouTube do textové podoby. Nejenže se naučíte pracovat s popisem videa, ale také s samotným videem. Výsledný text bude možné dále zpracovat pomocí ChatGPT.

Tato lekce je součástí kurzu „Umělá inteligence (AI) a její praktické využití“, který vyučuje Pavel Fara. Kurz je zaměřen na učení využití umělé inteligence v různých oblastech. Naučíte se vytvářet texty pomocí ChatGPT, generovat obrázky pomocí AI, tvořit prompty pro ChatGPT, vyzkoušíte si různé užitečné nástroje v praxi, generování a ladění zdrojových kódů pomocí AI, napojení AI přes API na váš web a automatizaci odpovídání na dotazy zákazníků.

Kurzem vás provede Pavel Fara a také čtyři odborníci – Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik, kteří mají společný zájem o objevování nových možností využití AI v praxi. Kurz zahrnuje sérii výukových videí, ve kterých budou lektoři sdílet své zkušenosti a poznatky o AI. Každý týden bude zveřejněno nové video s praktickými návody a novinkami. Kromě toho získáte přístup do komunitního chatu, kde budete moci diskutovat s autory kurzu a ostatními účastníky.

Důležitou součástí kurzu je také tříměsíční členství v komunitě v hodnotě 6 000,- Kč, které získáte jako bonus zdarma. Můžete se rozhodnout, zda budete v komunitě pokračovat a zaplatíte si měsíční členství. Tento kurz je ideální pro všechny, kteří hledají efektivní způsob, jak se naučit AI a chtějí se připojit k podporující komunitě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu