Přenesení fotografie na papír

Petra Cibulková
06.02.2024 01:35
Přenesení fotografie na papír
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této video lekci s názvem “Přenesení fotografie na papír” vám Petra Cibulková ukáže jednoduchý a efektivní způsob, jak přenést obrázek z fotografie na papír. Pomocí techniky mřížky můžete snadno přenést detaily i proporce a vytvořit poutavou a autentickou kresbu.

Tato lekce je součástí videokurzu “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem”, který vede lektorka Petra Cibulková. Kurz je zaměřený na techniku malby suchým štětcem, která umožňuje vytvářet realistické portréty s minimálním množstvím olejové barvy.

Kurz “Malování pravou hemisférou – portrét suchým štětcem” je nejen výukou techniky malby, ale také se naučíte přenášet portrét z fotografie na plátno, vytvářet přechody při stínování, vyrábět šablony pro malování suchým štětcem, vytvářet ostré hranice a kreslit tenké linky. Tato technika je relativně nová, ale díky ní můžete vytvářet portréty, které vypadají skoro jako fotografie.

Pokud se chcete dozvědět více o tomto kurzu, který vás naučí malovat realistické portréty suchým štětcem, navštivte popis kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama