Přenášení obrázku

Monika Brýdová
06.02.2024 05:50

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Přenášení obrázku“ se naučíte jednoduchý způsob, jak přenést jakýkoliv obrázek na tričko. Tato lekce je součástí kurzu „Textilní techniky“, který vede Monika Brýdová. Kurz je zaměřen na různé techniky a triky práce s textiliemi, především s tričkovinou.

V rámci kurzu se dozvíte například, jak razítkovat na textil a jak si vytvořit vlastní razítka. Naučíte se také různé techniky barvení, včetně bleachingu a kombinace s ním. Další zábavnou technikou je domalovávání obrázků pomocí systému teček, kterou ve videu také vyzkoušíte. Zjistíte, jak provést mačkanou techniku a stříkání textilu.

Kurz se také zaměřuje na aplikaci akvarelové techniky v kombinaci s razítky. Naučíte se, jak vytvořit omalovánku na tričko a jak na textilní sítotisk. Různé metody malování voskovkami, včetně práce se smirkovým papírem, budou také součástí lekce. Další zajímavou technikou je linoryt, který se používá jako metoda tisku na textil.

V rámci kurzu se seznámíte s různými barvami na textil a naučíte se, na co si dávat pozor při jejich používání. Získáte informace o práci se šablonami a dokonce se dozvíte, jak si je můžete vyrobit sami. Kurz také zahrnuje práci s reaktivními barvami, kterou Monika vyučuje pouze na letních kurzech. Tuto techniku nelze provádět uvnitř, proto je šance se jí naučit prostřednictvím online kurzu o to vzácnější.

Připojte se k Monice v této online lekci a naučte se přenášet obrázky na trička. Překvapte své okolí originálními a unikátními kousky oblečení. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte se zeptat v komentářích. Monica osobně vám ráda poradí a pomůže s vašimi textilními projekty.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu