Predilekce
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Predilekce” se zaměřuje na specifické masáže hlavy miminka a vysvětluje, co jsou predilekce a jak s nimi pracovat. Tato lekce je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte”, který vede lektorka Kateřina Blažková. Kurz nabízí mnoho informací a tipů pro masáž miminka jako každodenní rituál láskyplného spojení s vaším děťátkem. Masáže miminka pomáhají vytvořit a prohloubit pouto mezi rodičem a dítětem a podporují správný psychomotorický vývoj.

Kromě masáží se v kurzu zabýváme také handlingem a cvičeními s miminky, které pomáhají rozvíjet jejich schopnosti. Kurz také poskytuje tipy na konkrétní odchylky ve vývoji a jak jim předcházet. Masáž miminka je příjemnou aktivitou, kterou můžete provádět ve vašem vlastním domově a která vám poskytne mnoho nezapomenutelných chvil s vaším dítětem. Kurz je zaměřen na podporu intuice rodičů, protože každé dítě je jedinečné a vy sami víte nejlépe, jak se o něj starat.

Kurz obsahuje také e-book, který si můžete stáhnout. V rámci kurzu se naučíte, proč byste měli provádět masáže miminka, jak je správně provádět a jak se na masáž připravit. Naučíte se také poznat, kdy vynechat masáž, jak masáž může ulevit při bolestech bříška a jak provádět masáž jednotlivých částí těla miminka. Cvičení s miminkem a handling jsou dalšími důležitými tématy kurzu, které přispívají k psychomotorickému vývoji dítěte.

Kurz “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” vám poskytne mnoho informací a návodů, jak pečovat o své dítě pomocí masáží a cvičení. Budete se cítit jistěji v roli rodiče a budete schopni rozvíjet vztah s vaším dítětem. Kurz je vhodný pro všechny maminky a miminka od narození. Naučené dovednosti využijete i v budoucnu u starších dětí. Pamětajte, že jste největším odborníkem na vaše miminko a vy víte, co je pro něj nejlepší.

Vstoupit do kurzu

Reklama