Před masáží
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Před masáží je velmi důležité se připravit správně. V této lekci se dozvíte, co je před masáží miminka důležité udělat a jak se připravit na tento rituál. Lekce je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” vedeného lektorkou a fyzioterapeutkou Kateřinou Blažkovou.

Kurz je zaměřen nejen na masáže miminka, ale také na handling a cvičení s miminky, podporu psychomotorického vývoje a tipy pro konkrétní odchylky ve vývoji. Kateřina vám pomůže rozvíjet pouto mezi vámi a vaším děťátkem prostřednictvím masáže miminka. Dotýkání se je základní lidskou potřebou a masáž je skvělou možností, jak podpořit správný vývoj dítěte.

Kurz vám poskytne spoustu informací a tipů, abyste se naučili správně provádět masáže miminka a jak cvičit s miminkem pro jeho psychomotorický vývoj. Budete mít přístup ke srozumitelným videím a uslyšíte mnoho užitečných rad od Kateřiny. Kromě toho získáte i přehledný e-book ke kurzu, který si můžete stáhnout.

Tento kurz je vhodný pro všechny maminky a jejich miminka, a to již od narození. Nabízí vám sebevzdělání a podporu při péči o vaše dítě. Protože nejvíce o svém miminku víte vy sami.

Vstoupit do kurzu

Reklama