Přebalování jde i zdravěji
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se zaměříme na přebalování miminka zdravějším způsobem. Při této činnosti je důležité využít aktivního pohybu miminka. Lektorka Kateřina Blažková v kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” představí mnoho informací a tipů, jak správně a zdravě přebalit miminko.

Kurz “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” není pouze o masáži miminka, ale také o handlingu a cvičení s miminkem, podpoře psychomotorického vývoje a tipy pro konkrétní odchylky ve vývoji. Kateřina Blažková vám předá spoustu užitečných informací, jak se starat o vaše miminko a jak ho správně masírovat. Ke kurzu je také k dispozici přehledný e-book, který si můžete stáhnout.

V kurzu se naučíte, proč je důležité provádět masáže miminka, jak správně provádět masáž, jak se na masáž připravit a kdy vynechat masáž. Taktéž se dozvíte, jak masáž pomáhá při bolestech bříška a jak správně provádět masáž jednotlivých částí těla miminka. Dále se budeme věnovat cvičení s miminkem a handlingu, které podpoří psychomotorický vývoj dítěte.

Nepropásněte příležitost naučit se, jak provádět masáž miminka zdravějším způsobem a jak podpořit správný psychomotorický vývoj vašeho dítěte. Připojte se k kursu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” s Kateřinou Blažkovou a podpořte zdraví a pohodu vašeho miminka.

Vstoupit do kurzu

Reklama