Přání k narození miminka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci se naučíte vytvořit krásné přáníčko k narození miminka pomocí techniky waterfall neboli vodopádu. Lektorka Michaela Svatošová vám ukáže postup, jak jednoduše a efektně vytvořit toto originální přání.

Tato lekce je součástí kurzu “Cardmaking – výroba přáníček pro každou příležitost”, který vás provede světem ruční výroby přáníček z papíru. Lektor Michaela Svatošová vás naučí různé techniky a postupy, které vám umožní vytvořit originální a osobité přáníčka k různým příležitostem.

Kurz vás seznámí s technikami jako je paper piecing, horké embossování, použití techniky waterfall a výroba 3D obrázků. Naučíte se také zdobit přáníčka netradičními materiály a využívat různé dekorační prvky jako jsou stuhy, květiny, knoflíky atd.

Cardmaking je kreativní způsob vyjádření svého vztahu k osobě, které chcete přáníčko darovat. Nezáleží na tom, jestli se jedná o narozeniny, svatbu, narození miminka nebo jinou příležitost. Vaší fantazii se meze nekladou a můžete vytvořit přáníčko, které zaujme a potěší obdarovaného.

Kurz je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé výrobce přáníček. Naučíte se nejen základy tvoření, ale také objevíte nové techniky a zajímavé dekorační prvky.

Připojte se k nám na kurzu Cardmaking – výroba přáníček pro každou příležitost a objevte kouzlo ruční výroby přáníček z papíru. Vyjádřete svou kreativitu a udělejte radost svým blízkým a milovaným osobám.

Vstoupit do kurzu

Reklama