Pouzdro na karty a vizitky I

Iva Držmíšková
06.02.2024 01:12
Pouzdro na karty a vizitky I
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce “Pouzdro na karty a vizitky I” se naučíte základy šití kožených předmětů. Nejprve si vyrobíte vlastní pouzdro, které je ideální na uložení karet a vizitek. V lekci se dozvíte, jak si pouzdro sestavit a vyříznout z kůže. Naučíte se také, jak správně šít a vytvořit pevné spoje.

Lekce je součástí kurzu “Šití kožených kabelek”, který vede lektorka Iva Držmíšková. Tento kurz vám poskytne kompletní přehled o práci s pravou kůží. Vyrobíte si vlastní kabelku, která bude nejen praktická, ale také originální a plná šarmu. Iva Držmíšková vás provede postupem krájení, lepení a sešívání kůže, ukáže vám, jak leštit hrany, aby vypadaly profesionálně, a naučí vás mnoho tipů a triků pro práci s koženými materiály.

Nejenže se naučíte vyrobit pouzdro na karty a vizitky, ale také získáte znalosti pro vytvoření různých variant kabelek. Kurz vám poskytne šablony a seznam pomůcek, které budete potřebovat, a také tipy, kde tyto pomůcky zakoupit. Během kurzu získáte dovednosti pro vytvoření unikátních kabelek, které budou zaujímat vaše okolí.

Pokud vás zajímá svět šití a kožených výrobků, tento kurz je pro vás ideální. Připojte se k Iva Držmíškové a objevujte kouzlo ruční práce s kůží.

Vstoupit do kurzu

Reklama