Postava zblízka – pero + akrylové markery

Hana Danková
05.02.2024 23:59
Postava zblízka – pero + akrylové markery
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem “Postava zblízka – pero + akrylové markery” se naučíte, jak vytvořit detailní postavu pomocí techniky urban sketching. Budete potřebovat pouze pero a akrylové markery. Tato lekce je součástí kurzu “Kreslení technikou urban sketching”, který vás zavede do fascinujícího světa urban sketchingu.

Urban sketching je moderní výtvarná technika, která kombinuje kresbu a malbu a stává se stále populárnější. V kurzu Hany Dankové se naučíte, jak kreslit rychlé a volné obrázky přímo v terénu. Cílem je zachytit atmosféru daného okamžiku, perspektivu ulic a život v okolí. Urban sketching vám také umožní vytvářet svůj vlastní obrázkový deník z cest.

V kurzu se dozvíte základy kresby podle skutečnosti a techniky urban sketchingu. Hana Danková vás naučí, na co si dávat pozor při kreslení podle skutečnosti a jak pracovat s perspektivou. Naučíte se také správně nakreslit domy a ulice v perspektivě a pracovat s barevnými akrylovými markery.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé kreslíře. Po absolvování kurzu budete schopni kreslit autentické a poutavé skici ve stylu urban sketchingu a obohatit svůj život o tuto kreativní a uvolňující aktivitu.

Přidejte se k kurzovému programu a objevte krásu urban sketchingu.

Vstoupit do kurzu

Reklama