Posouvání se po plošce a směr

Posouvání se po plošce a směr
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Posouvání se po plošce a směr” se budeme zabývat technikou reflexní terapie nohou. Lekce je součástí kurzu “Reflexní terapie nohy”, který vede Miroslava Kuprová Stodůlková.

V této lekci se naučíte, jak správně posouvat svůj palec po plošce nohy. Pokud je ploška větší, je vhodné použít posouvání, kdy se palec pohybuje plynule jen o pár milimetrů. Tímto způsobem postupně ošetříte střed bříška plošky. Pokud je ploška citlivá a vyžaduje jemnou stimulaci, můžete se po ní posouvat jakýmsi “píďalkovitým přísunem”. Tato technika zaručuje reflexní “posun” a stimulaci směru peristaltiky, tedy přirozeného směru postupu v orgánech nebo tkáních.

Kurz “Reflexní terapie nohy” vás provede světem reflexologie a naučí vás základy této techniky. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková vám ukáže, jak najít reflexní plošky na noze a naučí vás, kdy je terapie vhodná. Reflexní terapie je jednou z technik alternativní medicíny, kterou můžete praktikovat pomocí pouze svých rukou.

V kurzu se dozvíte o historii reflexní terapie, kontraindikacích této metody a základních principech. Dále se budete učit o anatomii nohy, orientačních bodech na noze a najdete reflexní plošky jednotlivých orgánů, systémů a tkání. Kurz vám také představí různé způsoby, jak ovlivňovat reflexní plošky.

Reflexní terapie je ověřenou technikou, která má dlouhou historii. Díky moderním poznatkům a online vzdělávání se můžete do této techniky rychle seznámit. Miroslava Kuprová Stodůlková, která má bohaté zkušenosti s reflexní terapií, vás provede kursem a naučí vás, jak s reflexní terapií zlepšit své zdraví.

Toto je jen malá ukázka z celkového popisu lekce a kurzu. Popis je napsán vlastními slovy a je plně unikátní.

Vstoupit do kurzu

Reklama