Porod – psychycký průvodce

Majka Staňková
05.02.2024 23:47

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Porod – psychický průvodce“ se zaměříme na psychologické aspekty porodu a emocionální prožívání žen. Naučíme se pracovat se strachem spojeným s porodem a získáme informace o tom, jak si můžeme upravit prostředí v porodnici a proč je to důležité. Tato lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“, který vede lektorka Majka Staňková.

V rámci kurzu se dozvíme, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod a do porodnice, jak vybrat porodnici i pediatra a jak zvládnout samotný porod. Seznámíme se také s tvorbou porodního plánu a se cvičením pro těhotné, včetně těhotenské jógy. Zjistíme, jak zapojit partnera do role otce a jak se připravit na mateřství i po porodu.

Kurz „Porod bez obav“ je určen ženám, které se obávají porodu a chtějí se na něj připravit. Majka Staňková, zkušená lektorka, se věnuje těhotným ženám již několik let a pomáhá jim odstranit strach a obavy z porodu. Díky jejím radám a informacím se může porod stát úžasnou zkušeností plnou radosti a krásných vzpomínek.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu