Porod – kdy zavolat záchranku

Majka Staňková
05.02.2024 23:48

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Porod – kdy zavolat záchranku“ se dozvíte, jak správně rozpoznat situace, kdy je nutné okamžitě zavolat záchranku během porodu. Lekce vám dá také informace o tom, co znamená krvácení u porodu a jak rozlišit, kdy je krvácení už problém. Je důležité být schopen identifikovat potenciální nebezpečí a vědět, jak se v krizových situacích správně zachovat.

Tato lekce je součástí kurzu „Porod bez obav“, který vás připraví na porod a mateřství. Kurz vám poskytne informace a tipy, jak si usnadnit průběh těhotenství a jak se připravit na porod a pobyt v porodnici. Také se dozvíte, jak vybrat správnou porodnici a pediatra, a jak zvládnout samotný porod. Kromě toho se v kurzu probírá cvičení pro těhotné, těhotenská jóga a zapojení partnera do role otce.

Předporodní kurz také obsahuje informace o péči o novorozence, včetně podpory tatínka v roli otce. Porovnáváme různé metody a možnosti přípravy na porod, včetně tvorby porodního plánu. Kurz vám poskytne možnost seznámit se s různými aspekty porodu a mateřství a odpoví na veškeré vaše otázky a obavy.

Celý kurz „Porod bez obav“ je veden lektorkou Majkou Staňkovou, která se těhotným ženám věnuje již několik let. Jejím cílem je odstranit strach a obavy z porodu, a pomoci ženám prožít tuto zkušenost s radostí a pozitivním přístupem. Majka Staňková vás provede celým procesem přípravy na porod a mateřství a připraví vás na všechny možné situace a výzvy, které vás mohou očekávat.

Tato online video lekce je neodmyslitelnou součástí celého kurzu a pomůže vám získat důležité znalosti a dovednosti pro bezproblémový průběh porodu. Připojte se k nám a zažijte porod a mateřství bez obav a s radostí.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu