Porod – kdy odjet do porodnice

Majka Staňková
05.02.2024 23:47

Vstoupit do kurzu

Porod – kdy odjet do porodnice

Kdo určuje dobu odjezdu do porodnice a kdy je nejvhodnější doba pro odjezd z domu? Jak se ideálně v autě vypolohovat a jak pracovat se strachem při přejezdu do porodnice? A jak si zpříjemnit cestu do porodnice a připravit se na příjezd na oddělení porodnice? To všechno vám Majka poví v této části kurzu.

Porod bez obav – předporodní kurz je určen ženám, které se připravují na porod a mateřství a chtějí svou cestu k bezstarostnému porodu podpořit. V kurzu se dozvíte, jak si usnadnit průběh těhotenství, jak se připravit na porod, jak vybrat porodnici i pediatra, jak zvládnout porod, jak připravit porodní plán, jak vypadá cvičení a jóga pro těhotné a jak zapojit tatínka do role otce.

Mnoho prvorodiček i opakovaných rodiček má obavy z těhotenství a porodu, protože neví, co mají čekat a jak se budou cítit. Předporodní kurz vám pomůže zvládat ranní nevolnosti, otoky nohou, tvrdnutí bříška, těhotenskou zácpu a další běžné potíže těhotenství. Naučíte se, jak se správně připravit na porod a jak se vyrovnat s náhlou změnou těžiště a bolestí zad.

Kurz vás provede cestou ke klidnému a bezstarostnému porodu. Získáte důležité informace o procesech, které vás v rámci porodu budou provázet. Budete se seznámeni s problematikou nástřihu hráze, šestinedělí, kojení a péče o dítě. Kurz také zahrnuje rady pro tatínky a ukáže vám vhodné cvičení pro těhotné a těhotenskou jógu.

Lektorem kurzu je Majka Staňková, která se těhotným ženám věnuje řadu let. Jejím cílem je odbourat strach a obavy z porodu a pomoci ženám připravit se co nejlépe na porod a mateřství. Majka vám předá veškeré potřebné informace, tipy a techniky, které vám pomohou uvolnit se a prožít porod jako úžasnou zkušenost plnou radosti.

Připojte se k kurzu Porod bez obav – předporodní kurz a připravte se na porod a mateřství bez obav a s radostí. Získejte všechny potřebné informace a dovednosti, které vám pomohou být dobrou maminkou a vyrovnat se s všemi výzvami těhotenství a mateřství.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu