Poloha na břiše (pasení)
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Poloha na bříšku je pro harmonický vývoj děťátka nezbytně nutná. Ve videu této lekce se dozvíte, proč je poloha na bříšku tak důležitá a jak ji správně provádět. Lektorka Kateřina Blažková vám představí různé techniky a cviky, které můžete použít při pasení miminka.

Tato lekce je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte,” který vede Kateřina Blažková. Kurz vám poskytne spoustu informací a tipů pro každodenní láskyplný rituál s vaším děťátkem, pro masáž miminka. Během kurzu se dozvíte, jak správně provádět masáž miminka, jak ho připravit na masáž a jak masáž může ulevit bolestem bříška.

Kurz se také zaměřuje na handling a cvičení s miminky, podporu psychomotorického vývoje a tipy pro konkrétní odchylky ve vývoji. Kateřina Blažková vám také poradí, jak podpořit cvičením a masážemi psychomotorický vývoj dítěte.

Kromě videolekcí je součástí kurzu také přehledný e-book, který si můžete stáhnout u videa č. 6.

Naučte se správně pasit své miminko a podpořte jeho harmonický vývoj. Tento kurz vám poskytne veškeré potřebné informace a návody. Zažijte spoustu nezapomenutelných chvilek s vaším děťátkem a objevte sílu doteku a masáže. Vaše intuice vám pomůže najít vlastní cestu rodičovstvím a vaše dítě bude mít nejlepší podporu od vás – jeho největšího odborníka.

Vstoupit do kurzu

Reklama