Pohybový systém – páteř

Pohybový systém – páteř
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V prvním dílu kurzu “Reflexní terapie nohy” se zaměříme na pohybový systém páteře. Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková nám ukáže, jak najít reflexní plošky jednotlivých částí páteře pomocí reflexní terapie. Tato technika, která je součástí alternativní medicíny, se zaměřuje na ovlivňování reflexních plošek na noze, které jsou spojeny s různými orgány a tkáněmi v těle. Při praktikování reflexní terapie stačí pouze naše ruce. Nasazením správného tlaku na reflexní plošky můžeme pomoci sobě nebo svým blízkým s řadou neduhů a potíží v těle.

V rámci kurzu “Reflexní terapie nohy” se dozvíme nejen techniky reflexní terapie, ale i historii této metody a základní principy reflexologie. Lektorka nás seznámí s anatomii nohy a naučí nás najít orientační body na noze, které jsou spojené s určitými orgány a systémy v těle. Budeme se také učit, jak správně ovlivňovat reflexní plošky a jakým způsobem reflexní terapie přispívá k našemu zdraví.

Miroslava Kuprová Stodůlková je zkušená lektorka, která se v reflexní terapii specializuje na “evropskou” reflexní terapii nohy. Své znalosti a zkušenosti již předala stovkám účastníků, od laiků až po lékaře. Jejím cílem je předat své znalosti a zkušenosti co nejefektivněji, a proto využívá i online vzdělávání jako formu šíření informací.

Začněte svou cestu k pochopení reflexní terapie nohy a zlepšení svého zdraví s prvním dílem kurzu “Reflexní terapie nohy” a procvičte reflexní plošky pohybového systému páteře.

Vstoupit do kurzu

Reklama