Podzim s cestou

Hana Danková
06.02.2024 00:40
Podzim s cestou
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce “Podzim s cestou” je součástí online kurzu “Malování špachtlí – Krajina” s lektorkou Hanou Dankovou. V této lekci se budete věnovat tvorbě většího obrázku, který vyplníte jednotlivými prvky krajiny, které jste se již naučili malovat.

Kurz “Malování špachtlí – Krajina” je zaměřený na malbu špachtlí podle fotografií krajin. Můžete používat buď olejové nebo akrylové barvy. Kurz je určen pro mírně pokročilé, kteří již mají zkušenosti s malbou a umí pracovat s barvami.

Technika malování špachtlí se od malby štětcem zásadně liší. V kurzu se naučíte základy této techniky, včetně správného držení špachtli, míchání a nanášení barev na plátno. Budete se také učit tvořit různé prvky krajin, jako jsou stromy, obloha, mraky, cesty, louky a voda.

Cílem kurzu je, abyste se po jeho absolvování byli schopni malovat své vlastní originální obrazy krajiny špachtlí. Obrázky vytvořené tímto způsobem mají své zvláštní kouzlo a i přesto, že nejsou detailně propracované, dokáží přenést atmosféru a krásu přírody.

Pokud jste již zvládli malovat jednotlivé prvky krajiny, je čas se pustit do většího projektu. Připojte se k Haně Dankové a objevte krásu malby krajin špachtlí na vlastních obrazech.

Vstoupit do kurzu

Reklama