Podprsenka
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Podprsenka” se budete dozvídat o této neviditelné, ale velmi důležité součásti dámského šatníku. Jana Hauserová vám poradí, jak vybrat správnou podprsenku, která bude pohodlná, dobře sedět a nepokazí váš celkový dojem.

Lekce patří do kurzu “Jak se oblékat stylově a vkusně” s Janou Hauserovou. V rámci tohoto kurzu se naučíte oblékat tak, aby jste se v oblečení cítili dobře a zároveň vypadali hezky. Jana vám poradí, jak pomocí oblečení udělat dobrý dojem na okolí, ať už jde o přijímací pohovor, návštěvu divadla nebo odpolední setkání s přáteli.

Kurz vám pomůže udělat si jasno v základech dámského i pánského šatníku. Dozvíte se, co nesmí ve vašem šatníku chybět a naopak, co by v něm nikdy nemělo být. Naučíte se, jak vyzdvihnout přednosti a zaretušovat nedokonalosti pomocí oblečení. A také zjistíte, jak si efektivně poskládat set oblečení pro každou příležitost z ikonických nadčasových kousků.

Kromě toho se v kurzu dozvíte, jak formovat postavu podle zlatého řezu, jaké pocity vzbuzují barvy a jak vybrat nadčasové kousky pro pánský i dámský šatník. Samozřejmě nebude chybět ani rady na téma správného výběru podprsenky. Lektor vám také poradí, jakou obuv nosit ke konkrétnímu oblečení, jak se orientovat v dress code a odhalí nejčastější chyby, omyly a faux pas v oblasti módy.

Kurz vám pomůže být vždy styloví, zapůsobit a udělat první dojem, aniž byste utratili hromady peněz. Věřte, že pokud se budete držet těchto módních pravidel, budete při každé příležitosti vypadat skvěle.

Vstoupit do kurzu

Reklama