Podložka – lepení

Martina Regnerová
06.02.2024 05:58

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Podložka – lepení“ se budeme věnovat další fázi tvorby keramické mozaiky. V předešlé lekci jsme si připravili střepy a nyní se podíváme na proces lepení.

Lekce je součástí kurzu „Keramická mozaika I.“, který vás provede základy této umělecké techniky. Martina Regnerová, zkušená lektorka a výtvarnice, vám představí základy mozaiky, materiály a nástroje potřebné k práci. Kurz vám ukáže, jak vytvořit krásnou mozaiku, která oživí váš interiér.

V rámci této lekce se dozvíte, jak připravit podklad pro mozaiku a jak správně lepit střepy na podklad. Martina vám ukáže, jak práce s lepidlem probíhá a jak si s ním poradit, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Tato fáze je klíčová pro celkový vzhled vaší mozaiky, proto je důležité se jí věnovat s pečlivostí a precizností.

Kurz „Keramická mozaika I.“ je skvělou příležitostí naučit se základy této umělecké techniky. Získáte užitečné informace, tipy a triky od profesionálů a budete schopni vytvořit své vlastní unikátní mozaikové dílo. Připojte se k nám a objevte krásu keramické mozaiky!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu