Vstoupit do kurzu

Dnes v naší lekci se budeme věnovat péči o pleť. Je důležité vědět, jak pečovat o pleť správně, protože zdravá a krásná pleť je základem úspěšného líčení. Během lekce se naučíte rozlišovat různé druhy pleti a zjistíte, jak správně pečovat o svoji pleť.

Pleť je jedním z nejdůležitějších aspektů krásy a proto je potřeba jí věnovat dostatečnou pozornost. Víte, jaký typ pleti máte a jaké produkty vyhovují právě Vaší pleti? Pokud ne, nezoufejte, dnes se to dozvíte. Naučíte se, jak pečovat o suchou, mastnou či smíšenou pleť a jaké produkty a postupy pro to používat.

Důležité je také vědět, jak čistit pleť a jak ji hydratovat. Během lekce vám ukážeme vhodné čistící produkty a jak je správně používat. Naučíte se také, jak hydratovat pleť a chránit ji před negativními vnějšími vlivy, jako je například UV záření.

Nezapomínejte, že správná péče o pleť je úvodním krokem k dokonalému líčení. Pokud se o pleť dobře postaráte, bude vypadat zdravě a svěže a po líčení bude lépe držet. Těšíme se na Vás na naší lekci, kde se společně naučíme, jak mít krásnou a zdravou pleť.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu