Pěstičky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci “Pěstičky” se naučíte otevírat pěstičky svého miminka. Tento proces začíná obvykle v okolí druhého nebo třetího měsíce života dítěte. Lekce je součástí kurzu “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte”, který vede lektorka Kateřina Blažková.

Tento kurz je určený pro rodiče, kteří se chtějí naučit masírovat své děti, aby podpořili jejich správný psychomotorický vývoj. Nejenže se naučíte provádět masáže, ale dozvíte se i o handlingu a cvičení s miminky. Kurz vám poskytne také informace o psychomotorickém vývoji dítěte a různých technikách pro podporu tohoto vývoje.

Masáže miminka jsou velmi důležité pro rozvoj dítěte a mohou mu poskytnout fyzickou a emocionální podporu. Pomocí masáže můžete také ulevit dítěti při bolestech bříška a podpořit správný vývoj jednotlivých částí těla. V kurzu se dozvíte také o vhodných polohách při nošení a zvedání miminka.

Kurz “Masáž miminka pro správný psychomotorický vývoj dítěte” nabízí také přehledný e-book, který si můžete stáhnout u videa č. 6. Kurz je vhodný pro všechny maminky a miminka od narození. Naučené dovednosti však můžete využít i později u starších dětí.

Připojte se k lektorce Kateřině Blažkové a objevte nový způsob, jak se napojit na své děťátko a podpořit jeho správný vývoj prostřednictvím masáže a cvičení.

Vstoupit do kurzu

Reklama