Perspektiva ulic

Hana Danková
06.02.2024 01:26
Perspektiva ulic
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Život ve městě” vás v lekci s názvem “Perspektiva ulic” naučím, jak namalovat rovnou a nebo zahnutou ulici tak, aby domy nepůsobily zkresleně. Naučíte se, jak pracovat s perspektivou a jak vyrovnat všechny prvky ulice tak, aby se zdály rovné a harmonické. Tato lekce je ideální pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ve své malířské technice a naučit se zachytit krásu městských scenerií.

Kurz “Život ve městě” je určen pro pokročilé malíře, kteří se chtějí naučit malovat městské scenerie, budovy, lidi i ulice. Budeme pracovat s olejovými nebo akrylovými barvami, ale také s kvašovými barvami. Lektorka Hana Danková se v kurzu zaměří na specifika malování města, včetně perspektivy, barevnosti fasád, lidí v pohybu a zeleně ve městě.

Při absolvování kurzu se naučíte vybírat vhodné barvy pro fasády, malovat lidi na rovné i stoupající ulici, zachytit zeleň ve městě, pracovat s perspektivou, malovat tenké čáry, malovat město za deště a zachytit lidi v pohybu. Kurz vám umožní malovat město podle vlastních fotografií nebo obrázek “poskládat” z několika fotografií.

Připojte se k lektorce Haně Dankové a získejte nové znalosti a dovednosti v malbě městských scenerií. Vaše obrázky budou brilantní a živé díky správnému zachycení perspektivy a detailů.

Vstoupit do kurzu

Reklama