Perspektiva II – ulice – teorie

Hana Danková
05.02.2024 23:58
Perspektiva II – ulice – teorie
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve druhé části kurzu Kreslení technikou urban sketching se budeme věnovat perspektivě ulice. Před tím než vyrazíte kreslit ven, je důležité porozumět tomu, jak nakreslit přímou a zahnutou ulici z perspektivního hlediska. Tuto dovednost získáte právě v této lekci, ve které vás provede naše lektorka Hana Danková.

Urban sketching je moderní výtvarná technika, která kombinuje rychlou kresbu a malbu. Cílem je zachytit atmosféru daného okamžiku a vytvořit autentické obrázky přímo z terénu. V kurzu Hany Dankové se naučíte, jak vytvořit své vlastní urban sketchy plné života a pohybu.

Budeme se věnovat základům kresby podle skutečnosti, práci s perspektivou a kresbě interiérů. Hana Danková vám předá také tipy a triky, které vám pomohou stát se opravdovým urban sketcherem, který si naplno užívá tvorbu ve městě.

Po absolvování kurzu budete mít všechny potřebné dovednosti a znalosti, které potřebujete pro urban sketching. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo již máte v kreslení zkušenosti, Hana Danková vám svým kurzem přinese nové zážitky a rozvine vaše umělecké dovednosti.

Takže, pokud se chcete naučit kreslit autentické obrázky ve stylu urban sketching, připojte se k našemu kurzu Kreslení technikou urban sketching a začněte objevovat svět rychlých, volných skic z terénu.

Vstoupit do kurzu

Reklama