Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Perská vazba“ se dozvíte, jak vytvořit poloviční perskou vazbu, známou také jako Half-Persian. Lekce je součástí kurzu „Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)“ vedeného lektorkou Jaroslavou Kavalírovou.

V rámci kurzu se naučíte mnoho různých technik kroužkování a výroby šperků z drátků a korálků. Vytvoříte profesionální řetízky, japonské kytičky, keltskou růži, vazbu Helm Chain a vazbu European 4in1. Taktéž se dozvíte, jak tvořit geometrické tvary pomocí evropské a japonské vazby.

Kreativita je v tomto kurzu klíčová, a proto můžete vyjádřit svou osobnost a fantazii ve vlastnoručně vyrobených špercích. Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé šperkaře a nabízí návody na různé kombinace drátků s korálky, perly, krystaly Swarovski a dokonce i drahými kameny.

Chainmaille je technika kroužkování s bohatou historií a širokým spektrem využití. Dříve se používala především pro výrobu válečné zbroje, ale dnes se využívá také při tvorbě šperků a dalších dekorativních předmětů. Jaroslava Kavalírová, lektorka kurzu, se ve videích detailně věnuje jednotlivým technikám a krok za krokem vás provede tvorbou šperků.

V kurzu „Chainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)“ se tedy dozvíte všechny potřebné informace, které potřebujete pro začátek výroby šperků z drátků a korálků. Kurz je plný inspirace a přináší unikátní návody, které vám umožní vytvořit originální a jedinečné šperky.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu