Perfektní kompozice. Bez kompromisů.

Josef Cvrček
Josef Cvrček
05.02.2024 22:32
Perfektní kompozice. Bez kompromisů.
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Jak fotit dokonalé fotky mobilem” se vám nabízí možnost naučit se, jak vytvořit perfektní kompozici na vašich fotografiích. Tato lekce je zcela bez kompromisů a představuje nejsilnější kompoziční pravidlo, které by nemělo chybět na žádné z vašich fotek.

Ve lekci se dozvíte, jak vytvářet fotky, které zaujmou každého, kdo se na ně podívá. Naučíte se hrát s liniemi a využít jejich potenciál maximálně. Kromě toho se dozvíte i mnoho dalších tipů a triků, které vám pomohou vylepšit vaše fotky po technické stránce, a to všechno s pomocí vašeho mobilního telefonu.

Kurz “Jak fotit dokonalé fotky mobilem” je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí naplno využít potenciál svého telefonu a naučit se vytvářet ohromující snímky. Lektor Josef Cvrček vás provede tajemstvími mobilní fotografie a ukáže vám, jak dosáhnout profesionálního výsledku pouhým stiskem tlačítka na displeji vašeho telefonu.

Kurz zahrnuje nejenom kompozici, ale také práci s přirozeným světlem, technické aspekty mobilní fotografie, použití aplikací a nástrojů pro fotografování, zpracování a úpravy fotografií, práci s barvami, kontrasty a světlem, řešení běžných problémů při focení a mnoho dalšího. Získáte také informace o etických zásadách při focení mobilem a tipy, jak hledat inspiraci pro své fotky.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí dosáhnout profesionálních výsledků pomocí svého mobilního telefonu. Ať už jste majitelem iPhonu nebo zařízení s Androidem, tento kurz vám pomůže využít maximální potenciál vašeho telefonu a vytvářet fotky, které vás budou nadchovávat.

Vstoupit do kurzu

Reklama