Reklama

Penny Stocks

Jaroslav Konvička
06.02.2024 00:30
Penny Stocks
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Penny Stocks” je jednou z video lekcí, která je součástí kurzu “Investiční angličtina” vedeného lektorem Jaroslavem Konvičkou. Hlavním cílem této lekce je seznámit studenty s výrazem “Penny Stocks” a naučit je, jak ho správně používat.

V rámci kurzu “Investiční angličtina” se studenti naučí důležité pojmy z oblasti investic, které by měl znát každý začínající investor. Jaroslav Konvička velmi srozumitelnou formou vysvětlí, co jednotlivé anglické pojmy znamenají a jak se správně používají. Díky tomu se studenti naučí efektivně komunikovat v anglickém jazyce v investičním prostředí.

Lekce o “Penny Stocks” je důležitá, protože se jedná o termín, který je často používán na akciových trzích. Studenti se dozvědí, co tento pojem znamená a jak se ho správně používá. Lekce je rozdělena do dvou částí. Nejprve lektor vysvětlí význam termínu, a poté ukáže jeho použití na anglických větách, které vybral tak, aby studenti lépe pochopili jeho význam a použití v praxi.

Kurz “Investiční angličtina” je skvělým nástrojem pro všechny, kteří se zajímají o investování a chtějí se naučit používat anglické investiční pojmy. Ke každé lekci je k dispozici také soubor s anglickými a českými překlady všech klíčových termínů, které jsou v kurzu používány.

Pokud se chcete naučit více o investiční angličtině a efektivně komunikovat v anglickém jazyce ve světě investic, je kurz “Investiční angličtina” tou správnou volbou pro vás. Připojte se k nám a rozšiřte své investiční znalosti i jazykové dovednosti!

Vstoupit do kurzu

Reklama