Pečení chleba bez rozkvasu

Pavla Machová
06.02.2024 00:15
Pečení chleba bez rozkvasu
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem “Pečení chleba bez rozkvasu” se dozvíte, jak si připravit chléb bez použití rozkvasu a jak správně časově rozvrhnout postup při pečení. Lektor Pavla Machová vám také vysvětlí rozdíl mezi chlebem bez rozkvasu a chlebem s rozkvasem.

Tato lekce je součástí kurzu “Pečení kvasového chleba” s lektorkou Pavlou Machovou. V tomto kurzu se naučíte péct chléb bez rozkvasu i s rozkvasem. Pavla vám vysvětlí rozdíl mezi těmito chleby a naučí vás, jak připravit správný kvásek. Také se dozvíte, jaké mouky používat pro pečení chleba a jak správně zpracovávat těsto. Kurz vás seznámí s časovým nárokem na pečení chleba a naučí vás také, jak využít přebytky kvásku.

Pavla Machová je pekařka samouk a ve svém kurzu s vámi sdílí své znalosti a zkušenosti, které získala prostřednictvím vlastního experimentování. Kurz je vhodný pro všechny, kteří si chtějí vypracovat dovednost péče o domácí chléb a umět si sami upéct voňavý, nadýchaný a chutný chléb.

Zahajte svou cestu k pečení vlastního chleba a pusťte se do kurzu “Pečení kvasového chleba” s Pavlou Machovou. Užijte si vůni čerstvého chleba a výsledky své práce si vychutnejte!

Vstoupit do kurzu

Reklama