PÁTÝ STROM – dokončení

Lucia Čapková
06.02.2024 00:08
PÁTÝ STROM – dokončení
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budete věnovat dokončení pátého stromu ve vašem projektu Tečkovaný strom života. Po předchozích čtyřech lekcích, ve kterých jste se naučili základní principy tvorby tečkovaných stromů, budete mít možnost dotečkovat korunu stromu a dokončit poslední obraz tohoto kurzu.

V kurzu Tečkovaný strom života vám lektorka Lucia Čapková ukáže, jak si připravit štětce pro tečkování, jak najít střed kulatého plátna a jaké pomůcky k tvorbě stromů potřebujete. Naučíte se také správně připravit a použít barvy a jak doma připravit černé plátno. Lekce vám ukáže správnou techniku tečkování, aby váš výsledek vypadal úžasně.

Technika malování tečkováním je velmi populární a vhodná i pro úplné začátečníky. Výsledné obrazy jsou velmi efektní a může to být skvělý způsob, jak vyjádřit svou kreativitu a udělat radost sobě i svým blízkým. Kurz obsahuje celkem 5 projektů, které jsou postupně náročnější, ale stále vhodné pro začátečníky i pokročilé. Díky této technice se můžete uvolnit, zlepšit svou koncentraci a vytvořit nádherné obrazy, které budou ozdobou vašeho domova.

V kurzu jsou k dispozici videolekce, ve kterých Lucia Čapková krok za krokem ukazuje, jak vytvořit každý projekt. Můžete se tak učit v pohodlí svého domova a ve svém vlastním tempu. Pokud hledáte novou kreativní výzvu a chcete se naučit novou techniku malování, doporučujeme vyzkoušet tento kurz. Připojte se k Lucii Čapkové a vytvořte si krásné obrazy při relaxačním tvoření.

Vstoupit do kurzu

Reklama