Otázky

Petr Janda
06.02.2024 01:20
Otázky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou” se dostanete k lekci s názvem “Otázky”. V této lekci vám Petr Janda ukáže, jak vybrnkávat tuto píseň a dává vám dokonce doporučení: “Vezměte si volno a cvičte Otázky”. Petr Janda je známý hudební skladatel, zpěvák, kytarista a frontman skupiny Olympic, a v tomto kurzu vás naučí hrát na kytaru jako opravdový mistr.

Kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” je zaměřen na mírně pokročilé a pokročilé hráče, ale i začátečníci se mohou v kurzu hodně naučit. Je však nutné mít základní znalosti o akordech. V kurzu se naučíte jak držet kytaru, jak hrát akordy jinak, jak cvičit, aby vás to od hraní neodradilo, jak hrát sóla harmonicky a jak hrát palcem. Petr Janda všechno ukáže a vysvětlí na svých vlastních písních, které složil a hraje se skupinou Olympic. Proto budete mít ke každé písni text a akordy ke stažení, abyste měli podle čeho hrát a zpívat.

Pokud se chcete opravdu naučit hrát na kytaru, je kurz “Hra na kytaru s Petrem Jandou” perfektní volbou. Tento kurz vás posune o notný kus dál ve vaší hře na kytaru.

Vstoupit do kurzu

Reklama