Osmé a deváté krmení kvásku

Pavla Machová
06.02.2024 00:15
Osmé a deváté krmení kvásku
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Osmé a deváté krmení kvásku” se dozvíte, co dělat s kváskem před samotným pečením chleba. Kvásek má už pět dní a je velmi aktivní a silný. Lektorka Pavla Machová vás provede procesem krmení kvásku a ukáže vám, jak s ním pracovat správně, aby váš chléb byl co nejkvalitnější.

Lekce je součástí kurzu “Pečení kvasového chleba” s Pavlou Machovou. Tento kurz vás naučí, jak péct dva typy chleba – bez rozkvasu a s rozkvasem. Pavla vám vysvětlí rozdíl mezi těmito chleby a ukáže vám, jak každý typ upéct správně. Pokud budete následovat Pavlin návod, určitě zvládnete upéct chutný domácí chléb.

V kurzu se dozvíte také, jak si připravit kvásek, protože kvalitní kvásek je základem pro dobrý chléb. Pavla vám poradí, jaké používat mouky, protože ne každá mouka je vhodná pro pečení chleba nebo založení kvásku. Dále se dozvíte, jak správně překládat a stáčet těsto na chléb, kolik času budete potřebovat na pečení chleba a jak zužitkovat přebytky kvásku.

Pavla Machová je pekařka samouk, která se pečením chleba začala zabývat před několika lety. Postupně se naučila správné techniky péče o kvásek a připravení těsta na chléb. V kurzu vám předá své znalosti a zkušenosti, takže i vy se můžete naučit péct skvělý domácí chléb.

Připojte se k Pavle Machové v lekci “Osmé a deváté krmení kvásku” a zlepšete své pečení kvasového chleba. Buďte kreativní a užijte si chuť vlastnoručně upečeného chleba.

Vstoupit do kurzu

Reklama