Ošatky

Pavla Machová
06.02.2024 00:14
Ošatky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem “Ošatky” je součástí kurzu “Pečení kvasového chleba” vedeného lektorkou Pavlou Machovou. V této lekci se budeme zabývat správným výběrem a velikostí ošatek, které jsou klíčové pro správné kynutí chleba. Pavla Machová nám představí různé možnosti ošatek a poradí, jak si vybrat ty správné.

Kurz “Pečení kvasového chleba” s Pavlou Machovou je zaměřený na to, jak si upéct vlastní domácí chléb. Pavla nás naučí péct dva typy chleba – bez rozkvasu a s rozkvasem. V kurzu se dozvíme také rozdíl mezi těmito dvěma způsoby pečení chleba a jaké mouky si vybírat pro pečení. Pavla nás naučí správně překládat a stáčet těsto na chleba, a poradí nám, jak dlouho budeme potřebovat na pečení. Kurz nám také poskytne tipy na využití přebytků žitného kvásku.

Pavla Machová je pekařka samouk, která se naučila péct chléb metodou pokus – omyl. Prošla si mnoha chybami a postupně zjistila, jak správně zakládat kvásek a připravovat těsto na chleba. V kurzu sdílí své znalosti a zkušenosti, aby nám pomohla dosáhnout dokonalého výsledku – voňavého, nadýchaného a chutného domácího chleba.

Pusťte se do pečení vlastního chleba a nechte si ho chutnat!

Vstoupit do kurzu

Reklama