Orientační body a jejich lokalizace – navikulárka a okolí

Orientační body a jejich lokalizace – navikulárka a okolí
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci kurzu Reflexní terapie nohy se budeme věnovat orientačním bodům na noze a jejich lokalizaci. Naučíte se, jak se orientovat na chodidle při hledání reflexních plošek.

Orientační body na noze jsou velmi důležité pro správné provedení reflexní terapie. Budeme se podrobněji zabývat bodem navikulárka a jeho okolím. Díky schopnosti lokalizovat tyto body budete schopni působit na reflexní plošky jednotlivých orgánů a systémů.

Prostřednictvím videa lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková vám názorně ukáže, jak najít orientační body na noze a jak je správně lokalizovat. Bude vám vysvětlovat, jak se s nimi pracuje a jakým způsobem je možné ovlivňovat reflexní plošky.

Tato lekce je nedílnou součástí kurzu Reflexní terapie nohy, který vám poskytne komplexní vzdělání v oblasti reflexologie. Kromě orientačních bodů na noze se naučíte také historii reflexní terapie, kontraindikace reflexní terapie, základní principy této metody, jak se orientovat v anatomii nohy a mnoho dalších důležitých informací.

Kurz Reflexní terapie nohy je vhodný pro všechny zájemce o alternativní medicínu a techniky pro zlepšení zdraví. Přestože se jedná o starou a osvědčenou techniku reflexní terapie, díky moderním poznatkům anatomie nohy je možné se rychle naučit orientační body a reflexní plošky.

Lektorka Miroslava Kuprová Stodůlková je odbornicí v oboru reflexní terapie a má bohaté zkušenosti s jejím praktikováním. Během kurzu vás provede všemi potřebnými kroky a postupy pro efektivní reflexní terapii nohy.

Vyberte si tento kurz a objevte krásu reflexní terapie, která vám může pomoci ke zdraví a pohodě.

Vstoupit do kurzu

Reklama