Orientační body a jejich lokalizace – IP palce

Vstoupit do kurzu

Lekce „Orientační body a jejich lokalizace – IP palce“ je dalším krokem na cestě k ovládnutí reflexní terapie nohy. V této lekci se podíváme na štěrbinu mezi I. a II. článkem palce, která nám poskytuje cenné informace o těle a jeho orgánech. Lektor Miroslava Kuprová Stodůlková vás naučí, jak správně lokalizovat tyto orientační body a jak je použít k terapeutickým účelům.

Reflexní terapie nohy se stále více prosazuje jako účinná technika alternativní medicíny. Díky jednoduchosti a přirozenosti této terapie můžete sami ovlivnit své zdraví a pomoci sobě i svým blízkým. V rámci kurzu „Reflexní terapie nohy“ se naučíte základy reflexologie, její historii a hlavně způsoby lokalizace reflexních plošek na noze.

Lekce „Orientační body a jejich lokalizace – IP palce“ je v souladu s cíli kurzu. Máte tak příležitost prozkoumat a porozumět základním principům reflexní terapie nohy. Učit se budete o anatomii nohy, ajak najít reflexní plošky v jednotlivých orgánech, systémech a tkáních.

Tato technika reflexní terapie probíhá bez jakéhokoli vybavení, pouze pomocí vašich vlastních rukou. Díky moderním poznatkům a videím vám Miroslava Kuprová Stodůlková umožní rychle proniknout do tajů této techniky.

Přidejte se k této fascinující cestě a objevte sílu reflexní terapie nohy. Zlepšete si své zdraví a života kvalitu pomocí znalosti orientačních bodů a jejich lokalizace.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu