Okno mé lásky

Petr Janda
06.02.2024 01:20
Okno mé lásky
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Ve videu lekce s názvem “Okno mé lásky” vám Petra Janda představí a ukáže, jak hrát sólo harmonicky. Během této lekce se dozvíte nejen techniky a triky, jak hrát sóla na kytaru, ale také se naučíte, jak vytvořit harmonickou strukturu. Petr Janda využije své bohaté zkušenosti z výuky na Konzervatoři Jaroslava Ježka, aby vám pomohl zdokonalit vaši hru na kytaru.

Lekce “Okno mé lásky” je součástí kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou”. Tento kurz je určen pro mírně pokročilé a pokročilé hráče, ale i začátečníci získají hodně užitečných informací. Petr Janda vám ukáže, jak zvolit správné struny a trsátka, jak hrát akordy jinak než obvykle, jak správně držet kytaru a jak cvičit, aby vás hraní neodradilo.

Při výuce se Petr Janda zaměří na své vlastní písně, které složil a hraje se skupinou Olympic. Díky tomu, že si tyto písně jistě dobře pamatujete, bude cvičení jednodušší a příjemnější. Kromě toho budete mít k dispozici texty a akordy ke každé písni, abyste měli podle čeho hrát a zpívat.

Pokud se chcete posunout v hře na kytaru o notný kus dál, neváhejte se přihlásit do kurzu “Hra na kytaru s Petrem Jandou” a absolvovat lekci “Okno mé lásky”.

Vstoupit do kurzu

Reklama